10 of the World’s Most Beautiful Places in Bloom

10 gražiausių pasaulyje žydėjimo vietų

Pavasaris oficialiai atėjo. Na, kai kuriose pasaulio vietose. Tiems iš mūsų, kurie po savo gilios žiemos žiemos miego vis dar koreguoja saulės spindulius, laikas pabusti ir užuosti rožes. Dešimt įspūdingiausių vietų visame pasaulyje žydi. Tai yra (gražus) jums pažadinimo skambutis.

Vasara Prancūzijos pietuose dėl daugybės priežasčių turi būti įtraukta į visų žmonių kibirų sąrašą. Bet priežastis 1: Norėdami pamatyti vaizdingą, Provanso kaimai atgyja begaliniais purpurinės, kvepiančios levandos laukais.

Keukenhofo sodas, Olandija

Olandai yra žinomi dėl daugybės gražių dalykų - vėjo malūnų, medinių batų, kanalų. Bet tai yra jų nuostabūs lempučių laukai, kurie mus suvokia kiekvieną kartą. Pagalvokite apie kukurūzų laukus, bet su tulpėmis. O aštuonias savaites nuo kovo iki gegužės Keukenhof sode, esančiame visai šalia Amsterdamo, galima pamatyti milijonus puošniausių žydinčių svogūnėlių.

Vyšnių žiedų festivalis, Tokijas, Japonija

Nėra geresnio laiko apsilankyti Tokijuje nei per ankstyvą pavasarį, kai aplink miestą pasirodo subtilūs rausvų vyšnių žiedai. Vyšnių žiedų peržiūra yra tokia svarbi, ji netgi turi pavadinimą - hanami.

Aguonos Mojave dykumoje, Kalifornijoje

Ne, tu neužmigai Oce; energingi Antilopių slėnio aguonų laukai Mojave deserte yra labai tikri. Sausos žemės daigai nuo oranžinių Kalifornijos aguonų - valstybinės gėlės - nuo žiemos pabaigos iki ankstyvo pavasario.

Mėlynieji tinklai Hill Country mieste, Teksasas

Pirmieji „Bluebonnets“ ženklai Hill Country kalvose rodo, kad pagaliau atėjo pavasaris. Paprastai gėlės pradeda žydėti kovo viduryje Hiustone, tada jos sklando šiaurės kryptimi per valstiją, Dalasą pasiekdamos balandžio viduryje.

Rožės Rožių slėnyje, Bulgarija

Rožinė rožė yra Bulgarijos pasididžiavimo simbolis, ir dėl geros priežasties: Ji yra nuostabi. Jie auga Rožių slėnyje, kur vietiniai gyventojai kasmet renkasi į kasmetinį rožių festivalį birželio mėn.

Laukinės gėlės Sonorano dykumoje, Arizonoje

Prognozuoti, kada šios dykumos laukinės gėlės žydės, gali būti sudėtinga, nes tai priklauso nuo subtilaus saulės, vėjo, vandens ir temperatūros derinio. Gėlių perėmimą paprastai galite sugauti kovo ir balandžio mėnesiais.

Saulėgrąžų laukai Oahu šiauriniame krante, Havajai

Keliaukite į Havajus žiemos pabaigoje, kad gautumėte žydinčius saulėgrąžų laukus Waialua mieste. Jei žiemą jau esate Havajuose, tikriausiai esate laimingas. Tačiau saulėgrąžos jus tikrai pateks į kito lygio laimingus.

Mėlynieji varpai Hallerboso miške, Belgija

Ne, tai nėra paveikslas iš pasakos. Kelias savaites ankstyvą pavasarį šis Flandrijos miškas virsta puošniu mėlynakių kilimu.

Centrinis parkas, Manhetenas

Nėra nieko panašaus į pasivaikščiojimą po Centrinį parką balandžio mėnesį, kai vyšnių medžių eilės švyti puošniais skaistalais iki fuksijos atspalvių, o takai padengti rožiniais žiedlapiais. Paimkite vietą ant žolės „Sheep Meadow“ ar bet kur, kur yra jūsų slaptoji vieta, ir praleiskite dieną.