6 celebrities get incredibly honest about infertility

6 įžymybės neįtikėtinai sąžiningai kalba apie nevaisingumą

Viena iš aštuonių porų stengiasi sukurti šeimą.

Tai žlugdanti statistika ir ji nėra diskriminuojanti. Nevaisingumas paveikia šeimas visoje šalyje, nepriklausomai nuo rasės, amžiaus ir pajamų.

Garsenybė atneša daug lengvatų - pinigų ir grožio, kad galėtumėte pavadinti tik porą -, tačiau net ir šis statusas neapsaugo nuo nevaisingumo. Kelios žvaigždės buvo be galo sąžiningos apie savo pačių sunkius išgyvenimus, kliūtis ir širdies skausmus jų kelyje į tėvystę. Nacionalinės nevaisingumo supratimo savaitės garbei pateikiame keletą jų istorijų.

Nicole Kidman yra mama keturiems vaikams: Jos pačios vyriausios, Belos ir Connoros, buvo įvaikintos, o jauniausia, Faith, atvyko per surogatą. Ji pagimdė savo „stebuklo“ kūdikį sekmadienį 2008 m.

Aisha Tyler 2013 m. atskleidė, kad ji ir jos tuometinis vyras Jeffas Tietjensas atsisakė vilties susilaukti vaiko po ilgus metus trukusių bandymų. Jie išsiskyrė 2016 m., Po 23 metų santuokos.

aime karalius dabar turi du sūnus, tačiau jos kelias į motinystę buvo labai ilgas ir sudėtingas.

Gabrielės sąjunga yra pamotė jos vyrui Dwayne'ui Wade'ui. Trys vaikai tvirtina, kad ji vis dar tikisi, kad vieną dieną jie taip pat pasveikins savo kūdikį.

Giuliana Rancic kalbėjo apie pakartotinius IVF raundus, taip pat apie persileidimo skausmą. Ji ir jos vyras Bill Rancic pasveikino sūnų kunigaikštį 2012 m. Pora atskleidė, kad taip pat norėtų turėti dar vieną vaiką, sakydami: „Ši svajonė tikrai dar gyva“.

Hugh Jackmanas ir jo žmona Deborra Lee Furness priėmė vaikus Oskarą ir Ava po to, kai bandė pastoti nesėkmingai. Jie labai atvirai kalbėjo apie savo sunkią kelionę į tėvystę.

Martie Maguire ir Emily Robison - Dixie Chicks, taip pat seserys - abi stengėsi pastoti. Emily išgyveno tris IVF turus, prieš tai pasveikindama sūnų Augustą 2002 m. Dvyniai Julianna ir Henry atvyko po trejų metų, taip pat per IVF. Martie's kelionė buvo panaši: ji su vyru keletą metų bandė prieš pradėdami apvaisinti in vitro. Dvynukės Eva ir Kathleen gimė 2004 m., O mažoji sesuo Harper - 2008 m.

Elizabeth Banks atskleidė savo kelionę į motinystę, kai ji paskelbė apie savo sūnaus Felikso gimimą 2011 m.

„Tyra“ bankai 2016 m. per surogatą pasveikino dukrą York, praėjus vos mėnesiams po to, kai emociškai televizijoje pasidalino savo nevaisingumo istorija.

Jimmy Fallonas ir jo žmona Nancy pasveikino jųdviejų dukteris per surogaciją, po daugelio metų bandymo pastoti. Pokalbių laidos vedėjo patarimai kitoms panašiose situacijose esančioms šeimoms? Neatsisakyk vilties.