Apie mus

Apie mūsų leidybą

UAB „Idealbelleza“ yra pasaulinis vardas leidybos srityje. Nuo žurnalų ir knygų iki žemėlapių ir visapusiško skaitmeninio turinio, kur viskas, ko jums reikia iš vietos perspektyvos. Kiekvienais metais milijonai skaitytojų pasitiki UAB „Idealbelleza“, kad turi naujausią informaciją, kur kreiptis ir ką pamatyti daugiau nei 100 pasaulio miestų. Vietinių redaktorių sukurtas dinamiškas turinys apima būtiniausius patiekalus, apsipirkimą, atrakcijas, pramogų galimybes ir dar daugiau - visa tai iš viešai neatskleistos informacijos pusės.

Mūsų skaitmeniniai produktai

UAB „Idealbelleza“ skaitmeninė visata yra pirmoji išmintingų skaitytojų stotelė. Mūsų svetainė yra išmaniųjų interneto skaitytojų įrankis. Visame pasaulyje esančiuose miestuose keliautojai gali rasti dalykų, kuriuos reikia nuveikti, kur pavalgyti, kur apsipirkti, pramogų galimybių ir renginių. Laiku pateiktos istorijos ir tinklaraščių turinys, be to, daugiau nei 50 000 šaltinių, kuriuos reikia padaryti žmonėms, kartu su mūsų juokingais tinklaraščiais daro naudingą šaltinį šiandienos auditorijai.

Mūsų spausdinimo produktai

Mūsų žurnalas, mūsų svečių knyga, remiamas turinys, prenumeratos parinktys ir naujienos yra visos šeimos dalis, kuriai reikalingą informaciją pasiekia tyrinėdami miestą ar skaitydami. Protingas, originalus turinys, nuostabi fotografija ir išsamūs žemėlapiai apima kiekvieną patirties aspektą, pradedant nuo karščiausių restoranų, kuriuose privaloma išbandyti, ir visur, kur viskas įmanoma, iki pagrindų, tokių kaip transportavimas, apgyvendinimas ir navigacija.

Norėdami gauti daugiau informacijos ar paprašyti reklamos įkainių, rašykite mums. Mes jums atsiųsime patvirtinimo el. Laišką su jūsų prašomos medijos rinkinio atsisiuntimo instrukcijomis.