Bentley Bentayga Falconry by Mulliner: Designed Especially for Falconers

„Bentley Bentayga Falconry“, autorius Mulliner: sukurtas specialiai falconers'ams

Yra daugybė specializuotai veiklai skirtų transporto priemonių, pritaikytų, ir kai kurie žmonės iškart pagalvos, kaip „Nissan“ neseniai pristatė „X-Trail“ prototipą, specialiai sukurtą šunų savininkams, kad galėtų apgyvendinti savo mylimus augintinius. Viena iš tokių transporto priemonių, kaip tai sako, yra tai, kad automobilių gamintojai žino savo rinkas ir klientus, ir ten negali būti jokio tikslesnio pavyzdžio nei nauja „Bentley Bentayga“ versija, kuri yra specialiai sukurta patenkinti falconers poreikius.

Dabar nekalbame apie futbolo komandos iš Atlanto (JAV) ar regbio komandos iš Niukaslo (Anglija) gerbėjus. Tai „Bentayga“, specialiai pritaikytas Mulliner, kuris yra „Bentley“ vidaus treniruočių padalinys, patenkinti poreikius tiems, kurie dalyvauja senoviniame skraidančių falų sporte. „Mulliner“ taip pat gali pritaikyti jūsų „Bentley“ įprastesnėms pramogoms, tokioms kaip, žinoma, muselinė žūklė, tačiau, kadangi falconry yra neabejotinai karalių sportas, turbūt įdomu, kodėl didžiausias prabangus automobilių prekės ženklas to nepadarė anksčiau.

Šis naujasis „Multerio“ „Bentley Bentayga Falconry“ siūlo ne tik specialiai pritaikytus aksesuarus ir laikymo vietas gerai užaugantiems vikšrams, bet ir brūkšnelis turi išskirtinį 430 dalių medinį inkarą, kuriame aukštai virš dykumos kyšo sakalo falonai. Neįtikėtinas intarpas sukūrė visas devynias dienas, kai buvo sukurtas pjaustant, smėlio spalvinimą, presavimą ir dvigubą pjovimą. Kaip jūs turbūt tikėjotės naudodamiesi tokiu išskirtiniu „Bentley“, naudojama daugybė įprastų ir egzotiškų miškų, įskaitant kaštoną, eukalipto pommelę, holį, nėrinius, klevus, alyvuogių pelenus ir gumbasvogūnius.

Praktiškesni patobulinimai tikram falconry entuziastams yra kamštinis ešerys ant centrinės konsolės, kurį sukabina dvi priekinės sėdynės. Liukas buvo komplektuojamas su pora kamščių skrynių, viena skrydžio stotyje, kita - gaivinimo dėklu, kurie abu yra ant kilnojamojo padėklo, kad būtų lengviau pasiekti. Skrydžių stotyje yra stalčiai su fortepijono juoda fanera, skirti tokiems priedams kaip GPS paukščių sekimo įrenginys, žiūronai, rankų darbo odos paukščių gaubtai ir pirštinės, kuriuos galima užsisakyti kaip papildomą parinktį. „Bentley“ gale laikomos poros ešerių, o atidarius liuką, falšai gali būti paruošti veikti šešėlyje.

Nebuvo kotiruojama „Bentley Bentayga Falconer Edition“ kaina.