Five long-shot collectible cars

Penki tolimų šūvių kolekciniai automobiliai

Jūs neprivalote būti Nostradamas, kad galėtumėte „LaFerrari“ susieti kaip būsimąjį „blue-chip“ kolekcinį daiktą. Daugeliui žmonių linksmybės yra paraštėse, kai iš kairiojo lauko ištraukiate tai, kas šiandien niekam nerūpi, ir parodykite visam pasauliui, koks protingas tu buvai, kai visi kiti supanašėja. Gerai, kad tai nutinka ne taip dažnai, ir kiekvienas šiame sąraše esantis automobilis yra tikras tolimas smūgis, tačiau galime pasakyti, kad kiekvienas iš jų yra ne tik vienkartinis naudotas automobilis:

1994-04 „Land Rover“ atradimas - Beveik kiekvienų metų „diskotekos“ ar skonis yra tik vienas žingsnis aukštyn nuo bordiūro sofos, atsižvelgiant į pageidaujamumą rinkoje. Ir dėl rimtos priežasties. Jie baisiai susierzina ir bando nenustoti kelyje. Beveik kiekvienas iš jų, atrodo, kenčia nuo kažkokio siaubingo, į Ebolą panašaus hemoraginio karščiavimo, kuris tuo pat metu sukelia nuotėkį iš vairo lentynų, galvų tarpiklių, alyvos keptuvių, vožtuvų dangčių, diferencialo ir oro kompresorių. Bet ne „Land Rover Defender“, jie gali būti tiesiog viena iš nepakenčiamiausių visureigių transporto priemonių. Jie net puikiai atrodo papuošti paprastai juokingu stogo bagažinių, pagalbinių žibintų, snorkelio išmetimo įrenginių ir šepečių juostų asortimentu. Jūs iš tikrųjų galite patys juos veržti, o atsarginių dalių ir aksesuarų visuma yra didžiulė. Kai „Land Rover“ ir toliau atsisako „Serengeti for Knightsbridge“, gali būti, kad ateis diena, kai reti, visiškai surūšiuoti atradimo pavyzdžiai atneš tikrus pinigus.

1987–95 „Range Rover“ - Tai gali būti pirmasis žurnalas iliustruotoje sąrašų apie kolekcines transporto priemones istorijoje su dviem įrašais iš „Land Rover“, „JD Power“ daugiamečio rūsio keleivio. Bet pažvelkime, originalus „Range Rover“ yra teisėta stiliaus piktograma. Nors tai nebuvo pirmasis prabangus visureigis (ši garbė greičiausiai atitenka „Jeep Grand Wagoneer“), jis buvo pirmasis žmonėms, kuriems patiko jų tikrojo poliruotumo, degto graikinio riešuto mediena, o ne lipni vinilo rūšis. Jungtinėje Karalystėje ankstyvieji ir labai spartietiški durelių Rangiai jau pradėjo kilti kaip kolekcionuojami daiktai. Net gražios nepjaustytos keturios durys krypsta aukštyn. Čia jie vis dar praktiškai nemokami dėl tų pačių priežasčių, kurios yra atradimai. Bet kiek laiko?

1983–88 „Ford Thunderbird Turbo Coupe“ - Šis įrašas galėjo būti trejetas - „Merkur XR4Ti“, „Ford Mustang SVO“ ir „T-Bird Turbo Coupe“. Visi jie turi „Ford“ 2,3 litro turbo keturis ir visi jie savaip įdomūs. Tačiau „Mustang SVO“ jau pradėjo domėtis Fox kūno „Mustang“ gerbėjais ir gerai, kad „Merkur“ yra tiesiog per daug pasmerktas keistas. „T-Bird“, kita vertus, pasižymi NASCAR sukurta aerodinamika ir tikrojo stiliaus Jacko Telnacko mandagumu. Iki 1987 m. Jis taip pat turėjo funkcinius gaubto kaušelius, tiekiančius tarpinį aušintuvą (turintį tą patį 190 AG, kaip ir „SVO Mustang“), taip pat penkių greičių, leidžiančius maksimalų greitį pasiekti apie 140 mylių per valandą. Galinių ratų pavara ir ribotas slydimo diferencialas devintojo generolo „T-Bird Turbo Coupe“ daro teisėtai įdomų. Deja, „NASCAR“ minia neišlaikys savo keturių reklaminių pjūklų, o „Euro kupė“ minia suras savo dydį ir sukuria aukštos kokybės nuolaidą. Vis dėlto keli teigiami teiginiai reiškia, kad jis išlieka idealus tolimų fotografijų kolekcionuojamų prekių dalyvis.

1990–92 „Audi Coupe Quattro“ - „Audi 90“ sukurtas „B3 Coupe Quattro“ yra velniškai pamirštas. Tiek, kiek „Audi“ iš tikrųjų mąsto apie kolekcionierių, registruojasi revoliucinis „Ur Quattro“ ir per aukščiausia „Sport Quattro“ ratų bazė. Ankstyvieji TT pradedami rodyti kai kuriuose kolekcinių automobilių aukcionuose, tačiau „Ur Quattro“ įpėdinis tvirtai įtrauktas į pavojų keliančių, nykstančių ir išnykusių automobilių sąrašą. Gaila, jie atrodo gana neblogai ir gana atsargiai. Kai buvo pristatytas 90 metų automobilis, „Audi“ pradėjo kurti pavydėtiną reputaciją, kad daro tikrai gražų, šiuolaikišką interjerą, o gamykliniai trijų dalių „Speedline“ ratai yra fantastiški. Iš tiesų sunku rasti tai, kas nepanaudota. Po velnių, tokį rasti yra gana sunku, tačiau kadangi „Ur Quattro“ kainos ir toliau sparčiai didėja, Dave'o Kinney pakaitinis direktorius gali tiesiog įsibėgėti ir žmonės gali pradėti žiūrėti į juos antrą kartą.

BMW 318 Ti - Amerikiečiai nedaro hečbekų, todėl sako rinkodaros specialistai. Ir nors šis apibendrinimas yra diskutuotinas, jis tikrai atrodė tikslus, svarstant apie BMW E36 „Compact“ liuką ir C klasės liuką, kurį „Mercedes“ bandė parduoti JAV, tačiau „318 Ti“ yra automobilis, kuris teisėtai šaudo į kultą, kaip ir hečbekas 2002 Touring. Jo lengvas, nuimtas stilius yra patrauklus, kaip ir linksmas polinkis į pernelyg didelį valdymą, jo rezultatas - naudojant E30 pusiau slenkančią ranką IRS, o ne naudojant E36 daugialypį ryšį. Kaip ir daugumoje šiame sąraše esančių automobilių, gražių yra nedaug. Ieškokite Kalifornijos leidimo su vėsiu, stumdomu medžiaginiu stoglangiu, kuris suteikia daugumą kabrioleto pranašumų neprarandant tvirtumo.