One Week With: 2017 Mercedes-Benz E400 4Matic Wagon

Viena savaitė su: 2017 m. „Mercedes-Benz E400 4Matic Wagon“

T pieno, šokolado rudos ir kreminės odos „Designo“ šio 2017 m. „Mercedes-Benz E400 4Matic“ interjero dizainere reikia tvido striukės, khaki jodhpurs, tamsiai žalios vilnos liemenės ir vienos iš tų. sportinis iš juostos išlindusios vilnos skrybėlės su paukščio plunksna. Šis vagonas tinka anglams ar saksams kilusiam džentelmenui ar panelei, išvykusiam į paukščių medžioklės ekskursiją, siūlantį daugybę prabangiai kiliminių krovinių grindų, skirtų oly Rex kraujo šuniui, ant kurio galima pasigirti.

Tiems, kurie pavargę nuo kompromituotų krosoverių, kurie neprivalo atsisakyti važiavimo kokybės, savybių, iš dalies dėl to, kad jų ratlankiai paprastai būna dideli, jų ratai yra nepatenkinti, Mercedes-Benz E400 universalas yra gaiviai skirtingas - ilgas, žemas ir platus. Jo sportiškas, pakreiptas statramstis yra nukrypimas nuo ankstesnių E klasės vagonų, kurie atsirado su nepatogiai supjaustytais d statramsčiais, kad būtų išsaugota erdvė užpakalinėje dalyje.

Jei norite, kad „Rex“ tilptų į tą užpakalinį skyrių, norėtumėte, kad Rex tilptų į tą galinį skyrių, jūs sulankstytumėte pora į galą nukreiptų sėdynių, tai retas atvejis, pastebimas šiuolaikiniame universaliaže, jau nekalbant apie tą, kuriame yra raižytas d stulpas. Tačiau skirtingai nuo praeities vagonų, 2017 m. „E400“ turi kur kas mažiau laisvo aukščio, kad galėtų ten pasiūlyti konstrukcinius elementus, kurie turėjo užtikrinti apsaugą nuo apvirtimo.

„Mano vaikai išbandė užpakalinę trečiąją eilę, ir ji prarado šiek tiek patogumo, palyginti su senu E klasės universalu“, - sako bendraautorius Marcas Noordeloosas. „Niekada nebus patogi leisti laiką, bet sėdynės pagalvėlė yra daug plonesnė nei sename automobilyje“.

Sūnui Marcui yra 10, o dukrai - beveik 12. Galinė sėdynė sėdynėje dukrai pasirodė „beveik per maža“, o kai būtinos papildomos sėdynės 8 metų vaikams, šią 83 055 USD „E400“ geriausia pagalvoti kaip apie dvi. -pasiūlė sunkvežimiu mažesnėms šeimoms, kurios retkarčiais gali gabenti porą draugų.

„Vienas iš mano mėgstamiausių 2017 m. Automobilių“, - sako E400 kelių bandymų redaktorius Ericas Weineris. „Tai seksualu, funkcionalu ir labai modernu bendrauti. Taip pat išsiskiria elegancija, derinant šį balnelio spalvos „Designo“ interjerą su žvilgančiais tamsiais smaragdo spalvos išorės dažais. Interjeras tarsi šilta odinė gimda. Toks gaivus pertrauka nuo apstulbusių juodų interjerų taip dažnai vargina vokiečių automobilius. “

Nors „Wagon“ E-klasėje prideda galingą trijų eilučių naudingumą kartu su savotišku šaudymo-stabdžių aromatu, kurį mėgsta daugelis entuziastų, vis dėlto galima rasti „sportinį“ pobūdį. Nepaisant to, važiavimas ir valdymas yra tokie pat geri, kaip modernaus vidutinio dydžio prabangaus automobilio atveju.

„18 colių ratai yra stebuklingo dydžio, o pasirenkamos padangos labai skiriasi valdymu ir vairavimo tikslumu“, - sako Noordeloos. „Kalbant apie vairavimą, stelažas anaiptol nėra labai komunikabilus, tačiau tikslus ir tinkamas prabangiam, gremėzdiškam E vagono pobūdžiui. Tiesiog būkite atokiau nuo „sportiškesnių“ vairavimo nustatymų, nes jie tik prideda nereikalingą galą. Geriausias važiavimo režimo nustatymas yra individualių režimų konfigūravimas, kad tik sustiprėtų pasirenkama oro pakaba. Komforto režimas puikiai tinka važiuojant nedideliu ar vidutiniu greičiu, tačiau sportinė pakabos savybė suteikia puikų kėbulo valdymą greitkelyje. “

Kampuose yra nedidelis riedėjimas ir minimalus posūkio kampas. Net „Sport +“ automobiliu E400 važiuoti yra gana patogu. Dinaminiai nustatymai yra tokia savybė, kurią dauguma pirkėjų išbandys vieną kartą prieš įsijungdami į idealiai mygtuku nuspaustą „komforto“ režimą. Išskyrus „Komfortą“, „E-Wagon“ užvedamas nuo antrosios pavaros sustojimo, o „Sport“ ir „Sport +“ - pirmiausia. Dviejų turbo V-6 suteikia pakankamai Oomph antra, nebent esate entuziastas, išbandęs pirmosios pavaros paleidimą. Tiems, kurie pasirinks dvigubo turbo V-6 universitetą virš turbo-keturių sedano, nes tai yra universalas, kyla grėsmė atitikti AAA degalų taupymo numerius.

Vienintelis didelis skundas yra informacinė / pramoginė sistema, kuri, kaip ir beveik kiekviena „premium“ / prabangaus prekės ženklo sistema, gali nukreipti jūsų dėmesį nuo kelio. Prašome apsiversti, jei mėginsite suptis su COMAND pasukimo valdymo rankenėle ir ieškosite FM radijo stoties, kurioje nėra stipriausių signalų. Tokios stotys nerodomos ekrane, nebent jūs specialiai jas sureguliuojate. Tam reikia šiek tiek pereiti meniu.

Tačiau tokia yra prabangos prekių ženklų būklė šiomis dienomis. Bent jau yra fizinio tūrio ratas, kurį galite naudoti, tiesiai priešais centrinę konsolę. Be to, „Mercedes-Benz E400 Wagon 4Matic“ siūlo geriausią šiuolaikinį stilingos, prabangios prabangos ir naudingumo derinį šiandieninėje rinkoje.

Kaip daro išvadą „Noordeloos“, „tai akivaizdžiai geriausias vagonas rinkoje.“